
Mrkněte se, jestli život, který žijete, je opravdu váš:).
Máte pocit, že děláte všechno dobře a přesto nejste pořád šťastní, spokojení nebo vám to někde v životě drhne? Zkrátka stále to není „Ono“? Přesto, že třeba hodně pracujete, máte v životě celkem pořádek, stojíte stále na místě? Pořád nepřichází ten pocit: „Jo, jsem tam, kde mám být. Je to paráda“? Mrkněte se na svůj život. Udělejte inventuru:). Stává se...



